Every dream begins with sparkle

MH (1)

Every dream begins with sparkle, with idea, with inspiration. The idea comes easily and joyfully. Afterwards you just need a time for its fulfillment, you need some patience to wait for it, you need to bring together all your skills and knowledge, and then you need to prepare your mind to be ready for its realization. And finally, you may need to start doing something towards it. And the idea will become true at unexpected moment.

Building a matchhouse without glue, putting this pile of matches together is a good training for your dream.

In the process of building you can feel and evaluate your patience and accuracy, you can find out, how these simple things, like matches, can hold together without any drop of glue. You can get the result in less than one hour.

Visit us for our open workshops, we will be glad to share with you our experience of building and then burning matchhouses, our joy and inspiration.

Follow the announcements on our webpage and hope to see you soon!

Jebkurš sapnis sakās ar uzzibsnījumu

Jebkurš sapnis sakās ar mirkļa uzzibsnījumu, ar ideju, ar iedvesmu. Doma par to atnāk viegli un priecīgi. Pēc tam tikai ir nepieciešams laiks, lai tas piepildītos, ir vajadzīga pacietība, lai iemācītos gaidīt, vajag savākt visas nepieciešamās iemaņas un prasmes, lai jūs būtu gatavi tā izpildei, un visbeidzot vajag sākt darboties, lai tas piepildītos, varbūt pat, pavisam jums negaidītā brīdī.

Uzbūvēt mājiņu no sērkociņiem bez līmes, salikt šo sērkociņu sauju vienā veselā – labs treniņš sapņa piepildīšanas pārbaudei.
Mājiņas būvniecības procesā varat sajust un novērtēt savu pacietību un precizitāti, varat uzzināt, kā tik vienkāršas lietas, tādas kā sērkociņi, var turēties kopā bez līmes un kā iegūt brīnišķīgu rezultātu mazāk nekā stundas laikā.

Nāciet un piedalieties mūsu atvērtajos semināros! Mēs ar lielu prieku un iedvesmu dalīsimies ar jums savā mājiņu būvniecības un dedzināšanas pieredzē.

Sekojiet līdzi mūsu pasākumu plānam un uz drīzu tikšanos!